Mezinárodní obalová konference PackSummit 2017 je top setkání nezávislých expertů, výrobců obalů, logistiků, brand manažerů, nákupčích retailu, producentů z nápojového i potravinářského sektoru  a širokou odbornou veřejnost zejména z Česka a Slovenska. Letošní ročník obalové konference bude především ve znamení nápojů. 

  Inspirace z Austrálie

Milý čtenáři, zajímá tě, jak se daří obalům mezi klokany? Jaký design a trendy letí, když jsi hlavou dolů? S tím nás seznámí Pierre Pienaar, nově zvolený prezident World Packaging Organisation a ředitel Australian Institute of Packaging.   

Ochutnávka programu

Success study – úspěšný případ z pohledu uživatele i výrobce, zajímavé prezentace nejnovějších technologických trendů,  designové kreace našich předních obalových tvůrců, či názory předních marketigových odborníků. Kegy včera, dnes a možná zítra. „Prezliekacia fľaša“ ze Slovenska.

Druhý konferenční den: Progres ve vývoji obalů odolných skladištním škůdcům.

Obalový galavečer

Předávání trofejí oceněných obalů soutěže OBAL ROKU 2017 proběhne v prvním dnu konference na slavnostním  galavečeru od 18:00.

Termín, místo

Konfernce se koná ve dnech 5. a 6. října 2017,  v konferenčních prostorách Ústavu molekulární genetiky AV ČR v Praze.

Odborná záštita

Konferenci poskytl odbornou záštitu Český svaz pivovarů a sladoven.

Partneři konference 

Gold Partner:              REKLAMA - POLYGRAF - OBALY 

Silver Partner:             SMURFIT KAPPA CZECH, THIMM PACKAGING, EMBAX PRINT, FACHPACK  

Bronze Partner:          DS SMITH PACKAGING, NEFAB

Partner:                      BRAU BEVIALE, LRQA, OTK GROUP

Research Partner:      KANTAR MILLWARDBROWN

Partner třídění:           AOS EKO-KOM

Partner semináře:       OLYMPUS CZECH GROUP

 Top Media Partner:    PACKAGING,     RETAIL NEWS

Media Partner:           LOGISTIC NEWS, BRANDS&STORES, CS PACKAGING NEWS, KVASNÝ PRŮMYSL,              BEVERAGE & GASTRONOMY, NOVINY PRO GRAFICKÝ PRŮMYSL, TRANSPORT A LOGISTIKA, POTRAVINÁŘSKÝ OBZOR, PACKAGING HERALD, INSTORE SLOVAKIA, PAPÍR A CELULÓZA,  PRINT PROGRESS, ELOGISTIKA

Akce je součástí projektu TAČR Program na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje EPSILON PID: TH02030215.