UNINET, který patří ke globálním producentům digitálních tiskových technologií typu on demand, se na LABELEXPO AMERICAS bude soustředit především na výrobce menších a středních zakázek z oblasti výroby etiket a skládačkových obalů. Společnost, která je na trhu již více než čtvrt století produkuje universální technologie, které lze přizpůsobovat na míru produkce zákazníka.

Na nadcházejícím Labelexpo Americas společnost UNITET představí širokou škálu produktů z produktové řady iColor® Printing Solutions.

Široká nabídka produktů

Produktová řada technologií byla vyvinuta speciálně pro zvýšení konkurenceschopností trhu s etiketami a některými typy skládaček. Jedná se o tiskárny s malým až středním rozměrem či transferové tiskárny, zařízení na dokončovací zpracování etiket v roli, digitální výsek pro archové zpracování a další technologie.

V jednoduchosti je krása

Tiskárna iColor® 700 je stolní digitální tiskárna etiket s rychlostí tisku až 9,14 m/min. Inovativní typ tiskárny etiket je jednoduchý na ovládání. Tiskárny času minimalizují čas na tiskovou přípravu a jsou optimálním řešením i z hlediska úspor odpadního materiálu. Jsou vhodným řešením i všude tam, kde je potřeba na etiketách využívat personalizace a variabilní tisk dat.