Z důvodů zvýšení produktivity a výkonnosti výroby se rodinná firma, která je nyní na trhu presentována již 4. generací, rozhodla investovat do nové technologie. Tuto investici nyní ve firmě representuje nejnovější tiskový stroj Ricoh Pro VC60000. Výhodou této technologie nové generace je, že z hlediska vybavení stroje kombinuje produkci jak ofsetu, tak digitálního tisku.

Ricoh Pro VC60000 představuje novou generaci inkoustových tiskáren, které umožňují uživatelům produkovat a dodávat pro své klienty poutavé a cílené výstupy ve vysoké kvalitě. Toto zařízení zefektivňuje nastavení operací v pár krocích, čímž dochází k dalším úsporám.

Silný partner znamená pozdější vysokou kvalitu

Nová technologická platforma se má stát plně integrovanou součástí celého procesu výroby. Což umožní další zvyšování efektivity a produktivity. Logicky byl k této velké investici vybrán jeden z předních leaderů tiskových technologií, společnost Ricoh.

Ve znamení ink jetu

Základem nového zařízení Ricoh Pro VC60000 je tisková jednotka využívající piezo inkjetovou technologii drop on demand. Ke kvalitnímu tisku přispívají i speciálně vyvinuté vodou ředitelné pigmentové inkousty s vysokou optickou hustotou. Pro každou barvu je určena jedna tisková hlava. Velikost tiskových kapek se může pohybovat od 2 pl výše.