Výrobce etiket Label’Or doplnil své výrobní zařízení o novou digitální technologii. Touto technologií se po bedlivém zvážení stal digitální tiskový stroj od společnosti Xeikon. Další investice do digitálního zařízení se ukázala být správnou cestou. Na každoročním kongresu FINAT (mezinárodní asociace výrobců etiket) společnost získala hned dvě prestižní ocenění. 

Xeikon CX3 je třetí instalací na území Belgie. V letošním říjnu společnost Label’Or oznámila, že se jí především díky investicím do digitálních strojů, podařilo zdvojnásobit čísla ročního prodeje a díky prestižním oceněním zároveň posílit i svou značku výrobce.

Vysoký jas, čistota i lesk

Zásadní z obou ocenění byla první cena za kvalitu v použití suchých tonerů v digitálním tisku na transparentní materiály. Podle názoru poroty se jedná o vysoce kvalitní tisk s excelentní opacitou s podkladovou bílou barvou, která dodává ostatním barvám vysoký jas a čistotu.

Tři investice, které se vyplatily

Společnost Label’Or sídlí v belgickém Lontzen a v investicích do digitálních strojů není žádným nováčkem. Vítězné tažení kvalitního tisku ekonomicky optimalizovaného zvláště pro menší a střední zakázky zahájil již nákupem prvního pětibarevného digitálního stroje Xeikon 3300. Rychlá návratnost investice urychlila hned vzápětí nákup druhého stroje stejného typu. Poslední investicí je nyní již zmiňovaný Xeikon CX3. Společnost Xeikon (divize Flint Group) byla vybrána jako dlouhodobý leader
a inovátor digitálních technologií na světových trzích. Kvalita zařízení je dosažena díky patentované elektrografické technologii ve spojení s otevřenýmSW workflow a aplikaci speciálních typů tonerů.