24. ročník veletrhu PRINTING SOUTH CHINA 2017, který se bude konat 1. – 3. 3. 2017 nebude obsazen jen polygrafy a výrobci tiskových strojů. Horkým tématem budou pokročilé možnosti při přípravě dat v oblasti pre press a chybět nebude ani dokončovací zpracování. Converting bude zaměřen především na výrobu papírových a lepenkových obalů.

Na veletrhu se očekává účast více než 1 000 vystavovatelů. Podle zprávy “The Future of Folding Cartons to 2020” vypracované Smithers Pira v roce 2015, bude v roce 2020 produkce skládatelných obalů v hodnotě více než 100 miliard US $. Největší vzrůstající tendence je v současnosti a blízké budoucnosti právě v Asijsko Pacifické oblasti. Podíl Čínské produkce by měl v roce 2020 dosáhnout 39%, Indie se v tom samém období bude na spotřebitelském trhu pohybovat okolo 6%.

Jak zaujmout spotřebitele

Vzrůstající potřeba a následně výroba skládaček je pozitivní zprávou pro výrobce obalů i produktů. Na druhé straně se však stává náročnou výzvou, protože je potřeba vyrábět obaly nejenom vysoké kvality, ale i výrazných nápadů v oblasti grafiky, tisku a konstrukce, tak, aby spotřebitele dokázaly zaujmout. Kvalitní a rychlá výroba podmíněná top technologiemi se stává nutností.

Wenzhou Packaging Machinery  na akci nebude chybět

Společnost Wenzhou Zhongke Packaging Machinery Co., Ltd. již svou účast potvrdila.  Vlajkovou lodí na veletrhu bude automat na skládání krabic ZK-660AN. Wenzhou Zenbo Printing Machinery Co.,Ltd. zase nabídne řešení pro výrobce
papírových pytlů.  Především
zlatičky (horká ražba) a nové vysekávací stroje bude presentovat Guowang Machinery Group Co.,Ltd – Wenzhou Oulite Machinery Co.,Ltd. A chybět nebudou ani další zajímavé technologie.