Na letošním ročníku Gulfood Manufacturing, který proběhl 31. října - 2. listopadu v Dubaji presentovala na svém stánku kompletní sortiment obalových řešení i společnost Ecolean. Vedle stávajících obalových řešení, nechyběla presentace novinek jak z oblasti obalů, tak i příslušných technologií. Návštěvníci se mohli s těmito technologiemi seznámit především v podobě výkonných plnících strojů a linek.

Gulfood Manufacturing patří k hlavním událostem v segmentu potravin a nápojů v regionu MEASA. Stabilně se akce účastní výrobci a dodavatelé z více než 60 zemí světa. Společnost Ecolean patří k pravidelným vystavovatelům na tomto veletrhu.

Inovované verze

Na našem trhu společnost již před časem designově „zabodovala“ s obalem Ecolean Air Aseptic. Tvarem flexibilní obal z PE/PP připomínal konvici s uchem a hubicí. Výhodou je nízká hmotnost sáčku a dobrá stabilita. Této vlastnosti společně se snadnou manipulací s obalem je dosaženo aplikací „ucha“ naplněného vzduchem. Populární obal v portfoliu firmy, dokonce v inovované verzi, nechybí ani nyní.

…I úplné novinky

Novinkou byly obaly aseptického charakteru, ale bez hliníkové vrstvy, které jsou vhodné pro mikrovlnný ohřev. Na jiných typech obalů společnost demonstrovala jejich vodotěsnost, možnost zmrazování, snadného vyprazdňování. V Dubaji nechyběl ani koncept opětovného uzavření SnapQuick TM .