Společnost Scodix, přední světový poskytovatel digitálního zušlechťování pro grafický průmysl, uspořádá ve středu 15. listopadu Open House, který se bude konat ve výrobním závodě společnosti Printograph, Inc (DBA GotPrint.com, Inc) v Burbanku (Kalifornie). Chybět nebudou vedle zajímavých presentací ani reálné ukázky, jak lze využít Scodix k dalšímu vylepšení vizuální komunikace.

Akce je určena především pro poskytovatele tisku, designéry, dodavatele obalů a další odborníky v oblasti grafické komunikace, kteří si chtějí rozšířit znalosti o marketingové a propagační možnosti digitálního zušlechťování.

Přídavná hodnota digitálního zušlechťování

Presentována bude i mezinárodně oceněná technologie Scodix Ultra Foil, kterou lze využít k vylepšení řady polygrafických produktů (vizitky, ročenky, pohlednice, obaly atd.)

Kromě demonstrací produktů se budou mít hosté možnost setkat s vrcholovým managementem společností Scodix a GotPrint.com, aby se dozvěděli, jak digitální vylepšení ovlivňuje uživatele na lokální úrovni a ve všech rozvinutých zemích světa, a také mění způsob, jakým mohou návrháři snadno zapracovat povrchové úpravy, fólie a laky do svých projektů. Technologie Scodix je určena pro parciální a reliéfní zušlechťování, tisk Braillova písma i nanášení glitterů. Lze jí reálně simulovat povrchy různých tištěných motivů. Oproti klasickým analogovým technologiím má Scodix výhodu v tom, že nejsou potřeba žádné tiskové formy. 

Scodix Ultra

Digitální zušlechťovací stroj Scodix Ultra je určen pro tvorbu parciálních a reliéfních efektů na tiskoviny do maximálního formátu B2+. Jedná se o vysoce produktivní zařízení a jeho využití bude především v obalových tiskárnách a dále například při tisku knižních obálek. Pomocí SW rozšíření je možno realizovat tisk variabilních dat. Je určen primárně pro tisk vyšších nákladů s maximálními požadavky na přesnost. 

Ke žhavým novinkám společnosti patří nová generace Scodix Ultra2 Pro. Jak technologie pracuje, můžete shlédnout zde

Technologie Scodix na našem trhu dodává společnost DataLine Technology a. s.