Nový plnitelný airless (bezvzduchový) obal typu ERAJ EcoReady se může pochlubit designem středového dávkování a vzduchotěsnou konstrukcí s dvojitou stěnou. Tato inovace od APC Packaging zajišťuje zachování integrity produktu a prodlužuje trvanlivost kosmetických přípravků.

 

Airless znamená „bez vzduchu”. A v tom je kouzlo technologie nových typů dávkovačů. Airless nepouští ke krémům atmosférický vzduch a ty neoxidují, nevysychají ani se jinak nekazí. Udrží se ve stabilním stavu i v extrémních podmínkách, protože airless obal obsah uzavře a díky výborným termoregulačním vlastnostem ho chrání podobně jako termoska. 

 

Airless aplikátor

ERAJ, šitý na míru pro vysoce viskózní přípravky, je vzorem přesnosti, dávkuje ideální dávku s bezchybnou mírou čistoty produktu. Airless funguje na základě podtlaku. Jednoduše se stlačí aplikátor, krém uvnitř se posune směrem vzhůru a vytlačí se ven. Jako součást tohoto revolučního systému zahrnuje ERAJ doplňovatelné vnitřní kelímky, které pro větší pohodlí nabízejí výběr uzávěru citlivého na tlak nebo servisního uzávěru.

 

Udržitelný standard v kosmetice

„Jako společnost oddaná inovaci a udržitelnosti, je APC Packaging hrdá na to, že představuje ERAJ, EcoReady plnitelné airless obaly. Tyto produkty nejen ztělesňují eleganci v designu, ale také nastavují nový standard v udržitelném balení kosmetiky. ERAJ odráží naše odhodlání poskytovat kosmetickým značkám obalová řešení, která synchronizují užitné funkce s odpovědností vůči životnímu prostředí,“ řekla Christina Lin, prezidentka společnosti APC Packaging.