Ve čtvrtek 14. října, se opět dvě velké obalové akce propojí a tím vznikne jedna velká obalová komunita. Slavnostní vyhlášení ocenění OBAL ROKU 2021 proběhne po skončení odborné části kongresu OBALKO. Pro členy Obalového institutu SYBA je sleva 25% na vstupné.

 

Více než 400 obalových profesionálů je registrovaných. Kapacita sálu v Aquapalace Hotelu Prague je však omezená, tak se registrujte už dnes. Pro členy Obalového insitutu SYBA je nachystaná sleva 25% na celodenní vstup.

 

Obalový galavečer a kongres OBALKO

Celá akce proběhne 14. října 2021 v Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích. Registrovat se můžete na https://obalko.cz/registrace/. Registrujte se dnes, už mnoho míst nezbývá.  

 

Pro členy Obalového institutu SYBA je připravena sleva na vstupné 25%, po uvedení hesla „ČLEN SYBA“ do poznámky při registraci.

 

Obalovým galavečer bude letos provázet známý český stand-up komik a herec, Tigran Hovakimyan.

 

Cena předsedkyně poroty, Cena udržitelnosti, Design Touch

Ve hře je ještě 5 ocenění, jejichž nominaci letos organizátor soutěže neoznámil. A tak budou všichni napnutí až do konce. Bude se udílet Cena udržitelnosti, Bronzová, Stříbná a Zlatá Cena předsedkyně poroty a nově i ocenění Design Touch.