Sklo i dřevo je spotřebiteli vnímáno jako ušlechtilý materiál. Navíc oba materiály jsou vnímány jako přírodně šetrné, nejenom svou podstatou, ale i případnou recyklací či likvidací. Výrobce obalů především pro kosmetický průmysl, společnost Quadpack na dřevěné obaly či uzávěry „sází“ prakticky od svého vzniku. K novým zákazníkům firmy patří výrobce parfumérie Guerlain.

S produkty společnosti Quadpack se lze setkávat nejenom u značek nejrůznějších globálních i národních výrobců, ale inovativní počiny budí zájem i na mezinárodních veletrzích. Zhruba před měsícem společnost oznámila dokončení úspěšné spolupráci na výrobě obalu se společností Guerlain, která patří k předním producentům parfumérie.

Ušlechtilá vůně v ušlechtilém materiálu

Guerlain uvedl na trh novou vůni pro ženy L'Art et la Matière. Ta byla nyní vylepšena elegantním dřevěným uzávěrem vyrobeným firmou Quadpack's Technotraf. Guerlain patří k prvním velkým uživatelům dřeva v kombinaci s průhledným obalem. Společnost si uvědomuje všestrannost materiálu a jeho možnosti v podpoře značky.

Nadčasový design

Láhve mají čisté, moderní linie, v kombinaci se zlatým proužkem působí luxusním dojmem. Dřevěný uzávěr dodává pocit netradičního vjemu. K výrobě bylo použito bukové dřevo z certifikovaných trvale udržitelných lesů. Uzávěr je lakován krásnou ametystovou barvou a matným lakem.