Svět parfumérie je jedním z nejpestřejších světů spotřebitelského průmyslu. S produkty jsou velmi těsně spjaté i obaly, především z hlediska jejich designu, a často i funkčnosti. Současní uživatelé vyžadují snadnou a pohodlnou aplikaci. Těmto požadavkům vychází vstříc i nový typ balení od společnosti Qosmedix.

Qosmedix je globální dodavatel certifikovaný podle normy ISO 9001 a ISO 14001 pro průmyslu kosmetiky, spa&wellness.  Díky konceptu dodržování vysokých hygienických požadavků, jsou produkty z oblasti kosmetiky baleny do řady láhví, dóz, pouzder apod. s řadou uzávěrů a aplikátorů v podobě dávkovačů, štětců atd. velmi rozšířené, a zájem o ně neustále stoupá.

Proč roller aplikátor?

K velice žádaným aplikátorům patří tzv. kulička, nebo li roller aplikátor, protože umožňuje pohodlnou a úspornou aplikaci antiperspirantů, parfému, esenciálních olejů atd. Nehrozí vylití a nechtěné ukápnutí více kapek. S tímto způsobem aplikace se lze nyní setkat i u nového balení parfémových lahviček.

Elegantní design

Lahvičky jsou vyráběny z PET/PP ve dvou různých velikostech (15ml, 18 ml). Moderní vzhled obalu dotváří vjem vyšší přidané hodnoty, přitom bez vyšších přidaných nákladů na dražší obal. Dávkovací kulička je z nerezové oceli.