Léto máme všichni ve spojení nejenom tepla a slunečních paprsků, ale i zábavy či hravosti. Těmto atributům nahrává i nový design nápojové plechovky od společnosti Crown pro kanadský trh. Nová řada obalů má grafiku, jejíž barvy jsou aktivovány slunečním zářením, takže i když bývá v Kanadě sluneční léto poměrně krátké, spotřebitelé si ho budou moci pořádně užít!

Společnost Crown Holdings, Inc. prostřednictvím svých dceřiných společností je předním dodavatelem obalových produktů, především nápojových plechovek, po celém světě. Hlavní centrála se nachází ve Philadelphii.

Molson Coors – pivovar s tradicí i vizí

Společnost Molson Coors vaří piva již od 18. století a patří k největším producentům tohoto moku. CROWN Beverage Packaging North America, z Crown Holdings, Inc., vytvořila limitovanou edici plechovek s grafikou aktivovanou slunečním zářením, tak, aby povzbuzovala spotřebitele k vychutnání nápoje venku. Crown v tisku využil termochromatické inkousty Coors Light.

Barvy vzbuzující pocit chladu

Plechovky jsou k dispozici ve velikostech 355 ml a 473 ml. Celá série bude mít 6 typů grafiky a bude uvolňována v průběhu léta. Plechovky s fotochromním inkoustem podpoří zájem o pití nápoje v přírodě. Čím se pivo více ochladí a pak vystaví venkovnímu záření, tím jasnější jsou barvy. Vizuální identita geometrických vzorů využívá především řadu žlutých, oranžových, fialových a modrých barev.