Společnost KLÖCKNER PENTAPLAST presentovala v druhé polovině března řadu novinek z obalových řešení určených pro farmaceutický průmysl. Se zajímavými inovacemi se mohla odborná veřejnost blíže seznámit na konferenci APPCON (ASEAN Pharma Packaging Conference), která se letos konala v asijském Singapuru.

Společnost Klöckner Pentaplast, která patří dlouhodobě k leaderům na trhu ve svém segmentu, je zároveň i firmou se sociální a environmentální zodpovědností. Řešení vyrábí i vyvíjí na míru nejenom farmaceutickému sektoru, ale i potravinářům či nápojářům.

BlisterPro® XCEL Services 

Na konferenci byly představeny možnosti, které jsou společností poskytovány v rámci Klöckner Pentaplast’s BlisterPro® XCEL Services. Vzhledem k tomu, že společnost patří již více než 50 let k leaderům vysoce bariérových folií, služby zákazníkům zahrnují i materiálové konzultace, návrh designu či optimalizaci nákladů na výrobu.

Pentapharm® LiquiGuardTM
Pentapharm® LiquiGuardTM představuje nejnovější řešení folie pro farmaceutické blistry. Blistry mohou být plněny za tepla i za studena. Odolává teplotám v rozsahu od120o C až po – 183o C.