24. ročník veletrhu, který je zaměřen na média, reklamu a polygrafii je letos obohacen i o samostatný veletrh zaměřený na obaly. Prezentace vystavovatelů všech segmentů budou v PVA Praha - Letňany situovány v halách 3, 4 a v hale 6, o jejíž prostory byl letos veletrh oproti loňskému roku rozšířen. Veletrhy se budou konat na pražském výstavišti 24. – 26. 4. 2017.

Dnes již tradiční veletrh REKLAMA POLYGRAF si za 23 let svého fungování vydobyl pozici významné akce ve svém oboru a podobné ambice má i veletrh Obaly.

Stejně jako v předchozích letech se veletrhu zúčastní nejen velké množství českých a slovenských firem, ale také každoročně se navyšující počet zahraničních vystavovatelů z Polska, Německa, Itálie či Bulharska – aktuálně je přihlášených téměř 40 firem ze zahraničí.

Polygrafická sekce zaměřená na digitální tisk

Návštěvníci veletrhu REKLAMA POLYGRAF se budou moci těšit na expozice největších hráčů na českém trhu – s rozsáhlými expozicemi přivítají své zákazníky společnosti Xerox, Spandex či slovenský Nanotec. Dále v polygrafické sekci naleznou návštěvníci např. firmy Canon, HP, HSW Signall, Comimpex, Ricoh, FujiFilm, Epson, DataLine Technology, Papyrus, Bitcon, Profisign, Electron, COMAC, OKI a další významné společnosti, na které jsou zvyklí.

Reklama&signmaking&obaly

Za zmínku opětovně i v letošním roce stojí účast firem s nabídkou výstavních systémů a modulů, které představí např. firmy Madness Advertising, Ultima Displays či DIS Media. Na veletrhu budou samozřejmě zastoupeny i v letošním roce společnosti reprezentující nomenklaturu reklamních a dárkových předmětů mezi ně patří např. Reda, Studio 55, Colop a společnosti zastupující obor digital signage. Chybět nebudou i tradiční vystavovatelé, jejiž produkty se hojně využívají v segmentu reklamy, POS i obalů, tedy dodavatelé plotrů. Mezi nimi bude i známý olomoucký dodavatel tohoto sortimentu, společnost HAWE.

Bohatý doprovodný program

Chybět nebude ani bohatý doprovodný program v podobě soutěží, přednášek a seminářů. Obalový institut SYBA je pořadatelem odborného semináře Speciality obalového designu, který má letitou tradici a je součásti projektu OBALOVÁ AKADEMIE. Pro letošní ročník bylo zvoleno téma „Obaly pro hračky“ a Sdružení pro hračku a hru bylo přizváno do role partnera akce. Seminář se uskuteční 25. 4. 2017 během veletrhu Obaly, Reklama Polygraf na výstavišti PVA EXPO PRAHA LETŇANY. Seminář začne v 10 hodin v Kongresovém sále vstupní haly 2.

Program tohoto semináře najdete zde: