I když na rozdíl od klasických spotřebitelských obalů, nejsou dárkové obaly zdaleka tolik ovlivněny cenou, je o to sympatičtější počin, který i v dárkovém segmentu, díky své universálnosti může být i ekonomický. Přihlašovatelem vítězného Universálního obalu na skleničky 5 v 1 byl BOXMAKER s.r.o.

 

Designové spojení modré a přírodní hnědé se ukazuje jako velmi působivý prvek, oproti klasičtějším kombinacím působí mnohem modernějším dojmem. Dárkový universální obal výborně navíc plní jak všechny své základní, tak i marketingové funkce.

 

Funkčnost, atraktivita a finanční výhodnost v jednom

Konstrukční obalové řešení zajišťuje použití jednoho obalu na balení několika velikostí a tvarů skleniček se zajištěním jejich potřebné ochrany při transportu. Konstrukce a použité materiály propůjčují balení navíc vzhled dárkového designového obalu. Jedná se tedy o optimální spojení funkčnosti, atraktivnosti a díky minimalizaci počtu různých velikostí obalů také finanční výhodnosti balení skleniček vyráběných v malých nebo menších sériích.

 

Kombinací lze balit až 5 sklenic

Díky vhodně zvolenému konstrukčnímu řešení je umožněno také kombinací dvou stejných obalů zvýšit počet možných kombinací balených sklenic až na 5.