Češi a Slováci jsou sportovci tělem i duší, někdy aktivně a často pasivně. Především v případě fotbalových či hokejových zápasů, tribuny praskají ve švech. Častým vhodným dárkem mohou být různé typy permanentek. Za velmi vkusnou luxusní Kazetu na permanentku "IDEME DOMOV", získal přihlašovatel, GRAFOBAL, akciová spoločnosť, ocenění Obal roku.

 

I když luxusní obal na permanentku VIP Gold byl vyroben pro skalní fanoušky SK Slovan Bratislava, může sloužit jako inspirace pro další podobné dárkové akce. Autorem designu obalu byl Ján Svatík, ŠK Slovan Bratislava futbal, a.s. a spolupracovali s ním i další členové
ŠK Slovan Bratislava futbal, a.s. Konstrukce a výroba podle designové představy byla již plně v kompetenci přihlašovatele, společnosti GRAFOBAL.

 

Snadný vyjímatelnost i opakovatelné použití

Konstrukce je ze skládačkové lepenky včetně vyjímatelné vložky pro permanentku. Obal je určený na uchovávání permanentky jako opakovaně použitelný a proto je uzavírání řešené magnetem.

 

Luxus ve znamení soft touch laku a náročné ražby

Pozornost si zaslouží spojení technologie soft touch laku a náročného zlacení, zejména znaku klubu s malými písmeny v negativu. Patinový efekt textu „Permanentní vstupenka“ byl dosažen soft touch lakem aplikovaným přes zlatící fólii.