Leche Celta je jedna z předních španělských mlékárenských společností a zároveň je první ve Španělsku, která používá aseptické kartony SIG MidiFit 1L. Elegantní obaly jsou určeny pro mléčné výrobky  ošetřené UHT.

 

Společnost Leche Celta uvedla na trh čtyři nové mléčné a bezlaktózové produkty „Pastoreo“ v 1L kartonových baleních SIG MidiFit. Bariérově vhodné obaly jsou navrženy i tak, že design vhodně s celou řadou koresponduje, ale zároveň je i produktově rozlišující.

 

Spolupráce s SIG je pro Leche Celta tradicí

Moderní rodinné balení SIG MidiFit společnosti SIG, které upoutá pozornost spotřebitelů a vyniká na pultech supermarketů svým výrazným tvarem a jedinečným designem, pomáhá zdůraznit prémiové a skutečně speciální vlastnosti produktu. Mléko Pastoreo pochází od krav krmených trávou a na balení bude jako první ve Španělsku uvedeno dvojité označení AENOR, které zdůrazňuje důležité postupy v oblasti dobrých životních podmínek zvířat. Je to další prvenství pro Leche Celta, která byla také první, která v loňském roce ve Španělsku použila obalový materiál SIG Terra bez Alu v kartonových obalech SIG MidiBloc.

 

Plnící technologie optimalizuje výrobní kapacitu

Společnost Leche Celta nainstalovala nejmodernější plnicí stroj SIG Midi 12 Aseptic, který flexibilně plní jak produkty privátních značek, tak produkty vlastní značky. Umožňuje společnosti plnit kartonové obaly SIG MidiBloc ve velikostech 500 ml a 1 l, které společnost Leche Celta používá také pro další produkty, jako je bešamelová omáčka či smetana na vaření apod. Vzhledem k tomu, že na jedné plnicí lince mohou běžet dva formáty kartonů, může se Leche Celta rychle přizpůsobit měnícím se požadavkům trhu a zároveň optimalizovat výrobní kapacitu. 

Výrazné a štíhlé kartonové obaly portfolia SIG MidiFit se vyznačují šikmou horní částí a implementovaným řešením spojeného uzávěru s obalem (tethered víčko).