MK Masterwork v Novom Meste nad Váhom  společně s výrobcem tiskových a zpracovatelských strojů, společností Heidelberg, presentoval poprvé nový model lepičky Diana Easy na veletrhu  China Print v Pekingu, kde vzbudil hned velký zájem odborné veřejnosti. Hned následně v červnu pak bylo pozváno více než 40 klientů na Open house přímo do výroby v Novom Meste na Váhom.

MK Masterwork se nachází na Slovensku přibližně 120 km východně od Vídně, místo je ve velmi atraktivní oblasti pro výrobce strojů, což je znát i z faktu, že stále více společností investuje do nových prostorů právě v této oblasti.

Úspěšné partnerství mezi Heidelbergem a MK Masterwork

Je to jen dva a půl roku od doby, kdy společnosti Heidelberg a MK Masterwork podepsaly dohodu o partnerství, aby společně pracovaly na vývoji, výrobě a distribuci strojů pro dokončovací zpracování. Dosažené výsledky však již nyní pro obě společnosti přínosné. Heidelberg dosáhl v posledních 12 měsících svého nejlepšího prodeje ve výseku a se zavedením modelu Diana Easy společnost očekává, že se tento úspěch bude opakovat i v oblasti lepení.

Modulový koncept

Model Diana Easy je vybaven mnohými funkcemi, se kterými disponuje i technologie Diana X. Výkonem dosahuje až 350 m / min. Jedním z klíčových návrhových kritérií pro společnost bylo vyvinout modulární stroj, který zákazníkům umožní rozšířit kapacitu lepicího prostředku složek podle potřeb jejich obchodní změny. Přidáním funkcí, jako je například možnost čtyř či šestibodového lepení či dalšími opcemi lze postupně lepičku rozšiřovat.  Strojní technologie je navíc pro zákazníky zajímavá i svou velmi atraktivní cenou.