V rámci World Dairy Innovation Awards 2017, který se konal v britském Dublinu, francouzský výrobce mléčných produktů, společnost En Direct Des Éleveurs, obdržela na slavnostním galavečeru hned dvě ceny především díky kvalitě a designu obalu od společnosti ECOLEAN. Stojací sáček má nejenom řadu užitečných vlastností, ale je i designově velmi zdařilý.

Společnost ECOLEAN se zabývá výrobou obalů a plnicích zařízení. Již před pár lety se její patentovaný, velice netradiční obal sáčkového charakteru, objevil i u nás. Tento typ obalu se stal nesmírně populární po celém světě a není divu, že i nové designu z tohoto konceptu přímo vycházejí.

Flexibilní konvička opět jinak

Design vychází z předchozího typu Ecolean Air Aseptic, který známe i z našeho trhu. Tvarem flexibilní obal z PE/PP připomíná konvici s uchem a hubicí. Výhodou je nízká hmotnost sáčku a dobrá stabilita. Této vlastnosti společně se snadnou manipulací s obalem je dosaženo aplikací „ucha“ naplněného vzduchem. 

Výborné mléko ve výborném obalu

Francouzský producent mléka En Direct Des Éleveurs v rámci World Dairy Innovation Awards obdržel cenu  Best Dairy Packaging Design i  Best New Brand.

Ecolean® Air Aseptic o objemu 1000ml poskytuje nejen flexibilní a lehký obal pro francouzské spotřebitele, ale díky jedinečnému QR kódu umožňuje vysledovat, od které farmy pochází mléko. Vysoce kvalitní mléko od společnosti En Direct Des Éleveurs je bohaté na zdraví prospěšné omega-3. Neobsahuje palmový olej ani GMO (geneticky modifikované organismy). Vsoučasné době se prodává ve více než 260 supermarketech a hypermarketech po celé západní Francii.