Lahve na desinfekční prostředky se staly neoddělitelnou součástí našeho každodenního života, zejména od jara 2020 díky COVID-19. Využíváme je doma pro zajištění hygieny a bezpečnosti členů rodiny, jsou součástí výbavy na výlety, setkat se s nimi lze při každodenní práci, a pochopitelně i v podobě profesionálních a lékařských aplikací. Z důvodů zvýšené poptávky i výroby tohoto sortimentu Greiner Packaging nyní rozšířil svoji nabídku obalů.

 

Nová řada zahrnuje 16 lahví, včetně těch na dezinfekční prostředky. Rozsáhlá  nabídka modelů lahví znamená pro spotřebitele větší výběr, tak aby lidé mohli najít řešení na míru pro daný typ  aplikace. Široký sortiment lahví různých velikostí a tvarů (objem 100 až 1 000 ml) má potravinářské atesty.

 

Nové obaly na desinfekce i potraviny

Dalším benefitem je i udržitelnost výroby, obaly mohou být vyrobeny až ze 100 procent r-PET. Na přání zákazníka mohou být i dekorovány. Nová řada lahví společnosti Greiner Packaging je vhodná jak pro dezinfekční prostředky, tak i pro jiné chemické a tekuté výrobky. Kromě toho mají lahve také certifikace pro potravinářský průmysl, mohou být tedy využívány i pro plnění produkty, jako je sirup nebo omáčky.

 

Široký sortiment přizpůsobitelných lahví

Ať už se používají pro chemické, kosmetické nebo tekuté potravinářské výrobky, nová řada PET lahví obsahuje designy různých velikostí s objemem od 100 do 1 000 ml. Všechny lahve jsou vyráběny v Greiner Packaging pomocí kombinované technologie výroby vstřikování a vyfukování (ISBM). Ukončeny jsou standardním hrdlem 28/410, které je kompatibilní se všemi standartními víčky a uzavíracími systémy. Alternativně si mohou zákazníci objednat i láhve z virgin PET, barevné variace či  své vlastní dekorace v podobě etiket (včetně shrink sleeve).