Sealed Air patří nejenom k technologickým obalovým gigantům, ale zároveň i ke známým inovátorům. Především pro oblast e-commerce je určena technologie AutoBag, která vyhovuje současným požadavkům nejenom z hlediska vysokorychlostního sáčkovacího stroje, ale umožňuje i dotisk.

 

Vysokorychlostní sáčkovací a tiskové systémy AUTOBAG® se vyznačují spolehlivou a robustní konstrukcí. Maximální výkon stroje je přitom ve spojení s příznivými ekonomickými náklady na jeho pořízení a provoz. Dotisk sáčku je realizován digitálně.

 

Dotiskem k eliminaci etiket

Vlastního potisku je dosaženo pomocí termotransferové tiskové technologie, která zároveň slouží k eliminaci případných nákladů, které vznikají například etiketováním. Vysokorychlostní stroje AutoBag existují v různých typech provedení (AutoBag 550, 650, 850S).

 

Komfortní vychytávky

Zajímavým řešením je AUTOBAG® 850S, který je jedinečně navržen tak, aby poskytoval, co nejkomfornější produktivitu balení především v oblasti zásilkových služeb a elektronického obchodování. Tento systém je vybaven i průlomovou technologií otevírání sáčků, kde dojde k bezpečnému a rychlému úchopu sáčku ve stabilní poloze. Tím se vytvoří velký čtvercový otvor, který umožňuje snadné vkládání produktů. Samozřejmostí je následný vysoce pevný uzavírací svár.