Společnost Nedpak Packaging nabízí technologie komplexních automatizací v balicích procesech či inovativní e-commerce technologie na českém trhu již řadu let. Současnou zajímavou novinkou je nový typ automatického balícího stroje Autobag® AB 650™ Horizontal, od společnosti Sealed Air, kterou v tomto sortimentu rovněž na našem trhu zastupuje.

 

Balící stroje Autobag, které na našem trhu Nedpak Packaging nabízí, jsou speciálně vyvinuty s cílem zajištění jednoduchosti, všestrannosti a zároveň k dosažení vysoké kvality a efektivity procesu ručního balení. Automatický balící stroj z hlediska množství produktů velmi flexibilní, ale primárně je určen hlavně pro E-COMMERCE odvětví.

 

Významné benefity při balení především oděvů

Stroj zpracuje sáčky do 400 mm šíře a do 910 mm délky. Zařízení je ideální při balení triček, bund, kalhot, bot a atd.  Stroj má velkou plochu pro jednoduché shromažďování produktů a přípravu objednávek. Tento kompaktní design je ideální i do firem kde je méně prostoru.

 

Servisní podpora i poradenství zajištěno českým dodavatelem

Při použití stroje s pre-opened Autobag® bag on roll sáčky a Autolabel™ s termotransferovou páskou, Autobag 650 Horizontal posouvá automaticky balení do další evoluce vysoké kvality balení. Spolehlivost a flexibilita balení širokých sáčků je podporované nejkomplexnější technikou a servisní podporou společnosti Nedpak Packaging.

 

Jak stroj pracuje a jak snadno se obsluhuje, je možné shlédnout zde.