Aptar Closures představil nový e-commerce uzávěr, který je vhodný hlavně pro  kosmetiku, osobní a domácí péči apod.  E-Disc Top společnosti Aptar Closures bezpečně chrání před únikem během přepravy a zároveň eliminuje potřebu těsnění a fixací, které jsou běžnou součástí podobných produktů, které jsou vystaveny účinkům e-commerce přepravy.

 

Společnost Aptar Closures vyvinula nový intuitivní, ultra-ochranný horní díl uzávěru. Monomateriálový E-Disc Top, který byl navržen s ohledem na aplikace elektronického obchodování, je druhým ze série tří nových řešení pro dávkování, které společnost letos celosvětově postupně představuje jako řešení pro produkty pro krásu a osobní péči i domácí péči.

 

Uzávěr i pro „drsnější“ transport a manipulaci

E-Disc Top obsahuje integrovaný skrytý mechanismus, který vyžaduje použití větší síly při prvním otevření, ale poté funguje jako standardní uzávěr.  To pomáhá zajistit, že produkt zůstane zabezpečený během přepravy a minimalizuje potenciální praskliny, netěsnosti či jiné deformace. Právě uvedené nedostatky patří k zásadní řešeným problémům v tomto segmentu.  Důležitým benefitem je, že uzávěr je kompatibilní s Amazon ISTA-6, což znamená, že je navržen tak, aby vydržel i často více zatěžující přepravní podmínky, se kterými se běžně setkáváme při manipulaci a přepravě v e-commerce.

 

Udržitelné, ale i úsporné řešení

E-Disc Top může také přispět ke zlepšení udržitelnosti značek. Plně recyklovatelný uzávěr se skládá z polypropylenu (PP) a je k dispozici i v alternativě s recyklovaným obsahem (PCR). Kromě toho tato technologie eliminuje potřebu fixací, smršťovacích pásků a jiných nadbytečných obalových prostředků, což pomáhá snížit celkový odpad. Kromě udržitelnosti je další výhodou uzávěru E-Disc Top vyšší účinnost. Tím, že se v dodavatelském řetězci není potřeba vypořádávat s pomocnými prostředky jinak při balení běžnými, dokáže nové řešení přinést i nemalou úsporu nákladů.

Uzávěr E-Disc Top, vyrobený v USA, se bude vyrábět v povrchové úpravě s plochým hrdlem 24-410 a je vhodný pro tekutiny střední až silné viskozity. Je vybaven speciálním těsněním a hodí se pro velikosti otvoru 0,166 a 0,310 palce.