sýrNVC_Course_Programme

Holandská Gouda je v našich končinách známá především díky sýru, nicméně má i silnou vazbu na obaly. Sídlí zde nizozemský obalový institut, Nederlands Verpakkingscentrum / Netherlends Packaging Centre – NVC. Jednou z jeho hlavních činností je vzdělávání obalových odborníků v rámci jejich profesního růstu.

Již několik let úspěšně probíhají dlouhodobé školící kurzy v anglickém jazyce, čímž NVC vychází vstříc požadavkům zejména nadnárodních firem, které používají v rámci korporátní komunikace angličtinu.

radniceOBALOVÁ AKADEMIE

Vzhledem k náročné organizaci tohoto vysoce profesního vzdělávacího programu se SYBA dohodla s NVC na rozšíření nabídky NVC Course Programme in Packaging I i pro pracovníky firem působících na teritoriu Česka a Slovenska zařazením kurzu do programu Obalové akademie.

Záběr školení

Absolventi školícího programu kurzu získají hluboké znalosti výrobního procesu, kvality, možností a omezení jednotlivých obalových materiálů a surovin. Strategie založená na možnostech obalových materiálů dovoluje na střední manažerské úrovni optimalizovat vzájemný vztah obalu a baleného výrobku. Kurz jim dovolí analyzovat zranitelnost výrobku a najít vhodné balení. Na základě funkční analýzy obalu lze implementovat zlepšení nebo šetřit náklady či obojí.

Třídenní školicí bloky v Holandsku

Frekventanti kurzu navštíví výrobce obalových materiálů, čímž získají zkušenosti s aktuální výrobou obalových materiálů. Přednášky jsou koncipovány v třídenních blocích jednou měsíčně.

charissaKdykoli kdekoli

Prostřednictvím online e-learningu (learningatnvc.nl) mají účastníci trvalý on-line přístup ke vzdělávacím materiálům, přehledu rozvržení výuky kurzu, kterého se účastní a také tam naleznou instrukce pro přípravu ke zkouškám. To dovoluje studovat kdykoli kdekoli. Během kurzu lze kontaktovat určenou osobu ke konzultacím.

Jazykové požadavky

Výuka probíhá v angličtině na úrovni Basic English.

Kvalita kurzu

Podobně jako ostatní NVC kurzy i NVC Course Programme in Packaging I má  CEDEO certifikaci.

Kontakt

Pro další informace lze kontaktovat Charissu Koolen, E c.koolen@nvc.nl, T +31 182 512 411.