Společnost Grafobal patřila k těm, které porotu WPO zaujaly nejenom jednou. Další z exponátů této společnosti, který získal ocenění WorldStar byl z kategorie Dárkové obaly. I u tohoto typu prémiového obalu je znát propojení kvalitního materiálu, konstrukce a technologicky dokonalého tisku.

Dárková kazeta na vázu nese podtext 110. výročí, je tedy jasné, že se musí na první pohled něčím vymykat a být vyjímečná, což se výrobci beze zbytku povedlo.

Na ručně vyráběnou vázu obal s přidanou hodnotou

Obal na vázu se skládá ze dvou dílů. Vnější obal má speciální typ skládání, který svým vzhledem koresponduje s vizuálním stylem pozvánky na 110. výročí, při kterém byla váza předávána jako dárek. Zavírání „obálkového“ typu je realizováno magnetem, který svým zaklapnutím nejenom potvrdí uzavření, ale podprahově působí dalším vjemem na emoce obdarovaného.

Grafika ve znamení elegance

Decentní grafika ve firemních barvách působí velice lehce a elegantně. Další rozměr dodává grafice i lak v podobě tenkých pásků s jemným rastrem. Obal z vlnité lepenky typu E je tištěn 4 + 1 barva a k lakování jsou použity dva typy laku (touch, tactile).