Uzávěry tvoří v komplexním balení velmi důležitý pomocný prvek, který se musí opírat o vysokou kvalitu. Společnost Crown Closures America získala nyní za zvláště povedený produkt ze svého výrobního portfolia další ocenění. V americké Filadelfii byl v rámci výroční IMDA konference oceněn kovový uzávěr na salsu. Oceněný exponát získal kromě jiného i cenu Best of Category.

Společnost Crown Holdings, Inc. (NYSE: CCK)  patří k předním dodavatelům obalových produktů. Světová centrála se nachází ve Philadelphii, PA. Součástí skupiny je i Crown Closures Americas, který prostřednictvím svých partnerů, obchodníků a distributorů, dodává vysoce kvalitní kovové uzávěry po celé Severní a Jižní Americe.

Kvalita ve spojení s dekorací vynesla cenu Best of Category

Společnost Crown Holdings byla oceněna na letošní výroční konferenci v rámci Mezinárodního sdružení metalových dekorátorů (International Metal Decorators Association, IMDA). Cenu získal speciální Twist kovový uzávěr o průměru 82mm určený pro produkt Amigos salsa.

Zdůraznění tradice

Cílem bylo vyrobit atraktivní potištěné kovové uzávěry, které budou zdůrazňovat značku a zároveň budou symbolem tradice a národního dědictví. Úspěšný uzávěr bude použit na všech salsových produktech dané řady.