Obchodní tiskárny Kolín (OTK Group) mají dlouholetou tradici. Závod byl založen pražským typografem J.L. Bayerem již v roce 1879. Dlouhou tradici mají i v získávání v řadě prestižních ocenění. Další cenu známý výrobce etiket a flexibilních obalů získal v rámci letošní národní soutěže Obal roku 2017 za etikety na pivo Hubertus (pivovar Kácov).

Etikety se řadí mezi velmi žádané produkty. Lze je využít ve všech spotřebitelských a průmyslových odvětvích. Etiket se vyrábí celá řada, k nejvíce využívaným patří etikety grafické, které nacházejí využití zejména v nápojovém a potravinářském průmyslu, kde se stávají velmi výrazným marketingovým prvkem. Což bezezbytku dokazuje i přihlášený exponát.

Nový design s retro prvky

Sada grafických etiket (wet glue) z bílého papíru MATISSET Linen o plošné hmotnosti 80 g/m2 na 5 druhů piv, byla navržena tak, aby se nové etikety lišily od původních a korespondovaly s novým designem hnědých retro láhví. Etikety jsou tištěné archovým ofsetem s použitím barev CMYK a pantone barev zlaté a stříbrné, které evokují jedinečnost a exkluzivitu.

Vyvážený dojem etikety, lahve a uzávěru

Každý druh piva má korunkový uzávěr v odlišné barvě. Toto spotřebitelské balení, zahrnující etikety, láhve, korunky a pivo tvoří dobře vyladěný celek.