Díky rychlé proměně trhu vznikají požadavky na další typy obalů, k moderním žádaným typům balení patří zasilatelské obaly. Jak by měl vypadat funkční a přesto i líbivý zasilatelský obal s mnoha benefity pro produkt i následně jeho uživatele je vidět na vítězném exponátu určenému na chlazené vzorky do laboratoře. Obal pro firmu Agrola dodala společnost THIMM - THE HIGHPACK GROUP, oceněn byl v kategorii Ostatní.

Konstruktéři z THIMM u tohoto obalu dokázali, že myslí nejenom na easy open otevírání, ale naopak i opětovné uzavření v případě, že produkt bude zasílán zpět na místo určení.

Odolnost i vůči vodě

Tento vícedílný obal umožňuje bezpečné zasílání chlazených vzorků vody k laboratornímu testování. Spotřebitel obdrží obal, který otevře odtržením zipové perforace. Uvnitř najde další obal s důmyslnou fixací, jehož vnitřní vrstva je ze speciálního materiálu Paratherm, který je odolný vůči vodě.

Tepelná izolace zajištěna!

Do tohoto obalu lze bezpečně vložit lahvičku s vodou zasílanou na rozbor a dvě láhve se zmrzlou vodou, které slouží jako chlazení, neboť teplota vlastního vzorku vody nesmí během 24 hodin přesáhnout 5 °C. Naplněný parathermový obal se vsune zpět do vnějšího dílu, který je na klopě opatřen oboustrannou lepicí páskou. Odesílatel strhne ochrannou fólii a obal jednoduše opět zalepí a odešle. Tepelnou izolaci umocňuje i promyšlené navrstvení materiálu.