6. května Igepa a Mondi pořádají interaktivní on-line webinář pod názvem MAESTRO supreme - Symfonie luxusu a kreativity. Výhodou pro zúčastněné je, že ještě před konáním semináře obdrží presentované vzorky, které budou online presentovány a digitálně tisknuty, takže budou moci sami posuzovat jejich kvalitu.

 

Digitální technologie zaujímají ve firemním tisku čím dál větší prostor. Každý se chce odlišit. A digitální tisk již svou kvalitou i cenou často může konkurovat ofsetu, zejména v nižších nákladech. Igepa proto přichází se svým portfoliem papírů vhodných pro digitální tisk.

Ve formátu SRA3 nabízí Igepa širokou škálu natíraných i nenatíraných papírů, s lesklou, matnou či saténovou povrchovou úpravou, v gramážích od 80 do 350 g/m2 . V nabídce materiálů pro digitální tisk jsou i samolepicí materiály, fólie a další speciality.

 

Maestro supreme a jeho možnosti

Na společném semináři představí Igepa společně s Mondi vlastnosti Maestro supreme. Každý ze zúčastněných si bude moci prohlédnout, na jaké aplikace je papír vhodný. Materiál se vyznačuje vysokou bělostí a vynikající opacitou. Je vhodný na lehké barevné laserové aplikace a bezproblémový oboustranný tisk. Lze jím dosáhnout působivých kontrastů barev. Papír je nabízen o různých plošných hmotnostech (gramáží)  - 90, 100, 120, 160, 200, 250 a 300 g/m2

 

Interaktivní setkání s materiálem jako bonus online semináře

Protože u papíru je důležitý i hmatový vjem, organizátoři pošlou předem všem včas zaregistrovaným účastníkům vzorky papíru i některé hotové výrobky z něj. V 60 minutách bude představen exkluzivní papír vynikající bělosti a hladkosti. Na akci se Igepa a Mondi spojily jak s předními českými odborníky, tak přímo s tiskárnami, které na MAESTRO supreme již digitálně tisknou. Účastníci semináře budou mít možnost vidět, jak se s papírem pracuje, jak ho lze dále zušlechťovat, jak výsledné výrobky vypadají a jak jsou s nimi spokojení koneční zákazníci. Webinář je zdarma.

 

Registraci je možné udělat zde: