Ucima, Italská asociace výrobců balicích strojů, spouští projekt Ucima40 u příležitosti svého 40. výročí. Společnost Ucima, založená v roce 1984, vždy podporovala italské společnosti v tomto odvětví a hraje klíčovou roli v rozvoji a propagaci italského obalového průmyslu, který patří ke světovým lídrům ve svém oboru.

 

Úctyhodné výročí není jen příležitostí k oslavě minulých úspěchů, ale je také příležitostí i dále pokračovat v různých iniciativách. Ucima40 zahrnuje řadu inovativních podnětů, které mají za cíl aktivně zapojit všechny společnosti asociace.

 

Jak se rozvíjel italský obalový průmysl

Vývojem nových komunikačních kanálů, jako jsou podcasty, videa a speciální akce, si projekt klade za cíl “vyprávět” příběh odvětví obalového průmyslu a nabídnout i hlubší pohled na různé výzvy před kterými obor stál, ale i  na úspěchy, kterých v průběhu 40 let nebylo rozhodně málo.

Zvláštní pozornost bude také věnována budoucnosti tohoto sektoru, což umožní těm, kteří hráli významnou roli v rozvoji italského obalového průmyslu, sdílet své zkušenosti a příběhy o úspěchu s další generací. Cílem Ucima40 je zvýšit povědomí o italském obalovém průmyslu a úspěších a budoucích vyhlídkách tohoto inovativního, hi-tech odvětví.

 

Zakončení slavnostní ceremonií

Aktivity projektu Ucima40 budou pokračovat po celý rok 2024 a budou zahrnovat řadu iniciativ konaných v Itálii i v zahraničí. Tyto oslavy vyvrcholí večerní akcí naplánovanou na příští říjen za přítomnosti všech klíčových zainteresovaných stran v oboru.