Pujolasos Wood & Pack oznamila spolupráci s renomovanou francouzskou značkou luxusní kosmetiky L'Occitane. Toto partnerství by mělo zároveň i znamenat významný krok vpřed v podpoře udržitelnosti v kosmetickém průmyslu.

 

Čisté linie flakonu na parfémy jsou zakončeny unikátním dřevěným uzávěrem, tedy hlavním materiálem, které společnost Pujolasos ve své produkci využívá. Elegance i podstata dřeva navíc velice dobře koresponduje se závazkem udržitelných postupů, které si společnost L'Occitane před nějakým časem uložila.

 

Dřevěné uzávěry dotváří design flakonů

Společnost L'Occitane je známá svými produkty inspirovanými oblastí Provence. Ve své nové kolekci představila portfolio vůní pod značkami Barbotine, Melilot a Noble Epine, z nichž každá je ozdobena ekologickými dřevěnými uzávěry od společnosti Pujolasos.

 

Koexistence luxusu a udržitelnosti

Kolekce vůní je synonymem pro francouzskou kvalitu a vychází z tradic francouzského parfumérství.  L'Occitane si však zakládá i na svých environmentálních postojích, nejenom ve výrobě parfémů, ale i ve využívání udržitelných forem obalů. Nově se tak stávají součástí této vizionářské iniciativy i produkty Pujolasos. Zavedením ekologických dřevěných uzávěrů do kolekce vůní L'Occitane Pujolasos a L'Occitane dokazují, že udržitelnost a luxus mohou harmonicky koexistovat.