Veletrh Interpack 2017, který se bude konat v květnu v německém Düsseldorfu, se blíží a mnohé zprávy nasvědčují, že určitě bude stát za návštěvu, ať již z hlediska navázání nových obchodních kontaktů, tak i z hlediska inspirací novými technologiemi či designy obalů. Mezi vystavovateli již tradičně bývá společnost Bosh, a nebude na veletrhu chybět ani letos.

Bosch Packaging Technology zaměstnává přes 6 000 lidí v 15 zemí světa. Společnost je součástí Bosh Goup, která v loňském roce se svými 390 000 zaměstnanci dosáhla zisku 73, 1 miliard euro. Bosh Packaging Technology se zabývá vývojem a technologiemi  ve výrobě obalů pro farmacii, cukrárenství, potravinářství, kosmetiku apod.

Bosh bude v hale 6

V hale 6 na stánku  A31 bude kromě jiného Bosh presentovat Rapidsolver BLK 2500 BR, který je vhodný při zařazení do potravinářských provozů pro rozpouštění želé. Patentovaný systém navíc  spotřebiteli nabízí až o 50 procent nižší spotřebu energie.  Energeticky úsporného rozpouštění je dosaženo pomocí optimalizované konstrukce stroje.

Nároky na hygienu beze zbytku splněny

Design stroje je velmi ergonomický a splňuje i nejpřísnější hygienické požadavky díky použití potravinářských nerez ocelí, hladkému povrchu i konstrukci hran, která zabraňuje hromadění zbytků produktu a zvyšuje šetrné zacházení s želé.