Společnost Smurfit Kappa získala čtvrtý rok po sobě zlaté ocenění za Společenskou odpovědnost podniků ('CSR') od agentury EcoVadis, která je předním hodnotitelem globálních dodavatelských řetězců. Společnost byla zařazena mezi 1% nejlepších společností (ze 30 000 společností), které byly hodnoceny na základě různých kritérií, a to v oblasti životního prostředí, pracovních postupů a lidských práv, udržitelného zásobování a spravedlivých obchodních praktik.

Agentura EcoVadis poskytuje hodnocení udržitelnosti dodavatelů pro globální dodavatelské řetězce ve firmách, jako jsou BASF, Johnson & Johnson, Nestlé, Renault a Veolia. Metodologie agentury EcoVadis je založena na mezinárodních standardech CSR (Společenská odpovědnost podniků), včetně Globální iniciativy pro podávání zpráv, Globální smlouvy OSN a ISO 26000, které zahrnují 150 kategorií v oblasti nákupu a 140 zemí.

Smurfit Kappa ve znamení udržitelnosti

Společnost Smurfit Kappa, ještě před získáním zlatého ocenění, dosáhla svého cíle v oblasti udržitelnosti již dříve v tomto roce, kdy získala plnou certifikaci spotřebitelského řetězce za celý svůj dodavatelský řetězec surovin, čímž pomáhá svým zákazníkům plnit jejich vlastní cíle, pokud jde o udržitelnost a ochranu životního prostředí.

Letos Smurfit uvedl do provozu již 150 linku na BIB!

Společnost Smurfit Kappa, není jen významným výrobcem papíru, lepenek a kartonáže, ale je to i světová jednička v kompletních obalových řešeních Bag-in-Box® a Pouch-Up®. V září společnost oznámila dodávku své 150. automatické plnicí linky pro kapalný a polotekutý průmysl. Automatické plnicí stroje Smurfit Kappa, které jsou vyráběny v divizi BIB Equipment, nabízejí vysokou produktivitu a efektivitu díky řadě inovativních technologií. Automatické stroje jsou k dispozici v různých verzích, které vyhovují řadě výrobních požadavků. Nejznámější řešení BIB 700 a BIB 900 jsou k dispozici buď s jednou hlavou nebo multihlavou.