Nápojové plechovky patří mezi oblíbené obaly u všech generací. V poslední době překvapují  velmi rychlým zaváděním těch nejmodernějších technologií do realizace designů. Zdaleka se již nejedná jen o atraktivní embossing/debossing či používání speciálních, zvláště termochromatických barev. Díky technologickému modernímu pojetí získala plechovka vyrobená společností Crown cenu Best Can  v soutěži World Beverage Awards.

Gigant z oblasti nápojových obalů, společnost Crown Bevcan Europe&Middle East (Crown Holdings, Inc.) jako výsledek spolupráce se společností Island Records získal letos na podzim v rámci konání veletrhu Drinktec v Mnichově prestižní ocenění díky inovativnímu řešení obalu.

Island Records je hudební vydavatelství, které bylo založeno britskými producenty na Jamajce. Společnost byla mnoho let usazena v Británii a v současné době ji vlastní společnost Universal Music Group ze Spojených států a provozuje ji The Island Def Jam Music Group.

Grafika v chytrém provedení

Dnešní spotřebitel od designu neočekává jen kvalitu grafiky a jejího provedení, ale příběh. Což plechovky na pivo Jamajka Porter splňuje. Již pojetím grafiky se spotřebitel přenáší do exotického prostředí Jamaiky plné hudby. A díky využití rozšířené reality mu zakoupená plechovka přináší nejenom výborný nápoj, ale i kontakt s hudbou svého oblíbeného žánru.

Rozšířená realita do světa hudby

Prostřednictvím aplikace ve smartphonu a naskenování unikátního piktogramu v podobě Shazam kódu, se může spotřebitel připojit ke třem na míru upraveným playlistům s hudbou oblíbeného žánru.