Na italském výstavišti BolognaFiere proběhne 16. – 20.3. 2017  jeden nejznámějších světových veletrhů zaměřených na krásu a zdraví, veletrh Cosmoprof. Tento veletrh probíhá souběžně i s veletrhem zaměřeným na kosmetické obaly, Cosmopack. Oba veletrhy jsou dlouhodobě organizátory hodnoceny jako veletrhy s velkým potenciálem a s neustále vzrůstající tendencí objemu jak vystavovatelů, tak i návštěvníků.

Veletrh Cosmopack nedosahuje sice velikosti Cosmoprof, ale má čím obaláře rozhodně oslovit. Na výstavišti si krásný či zajímavý obal najde určitě každý. Obaly zde zpravidla oscilují mezi designově náročnými kreacemi, vč. výrazných způsobů zušlechťování a naopak přírodním vzhledem, často ve spojení s přírodními materiály či ekologickými bioplasty.

MKTD Industry a „Flatty“

Flatty  je multifunkční obal s opětně uzavíratelnou etiketou typu „Lift&Reseal“. Tento způsob balení je obzvláště praktický např. u kosmetických produktů s výměnnou náplní jako je tomu u dámských pudrů. Obal je možné použít i jako cestovní.

Eko varianta

Mktg Industry se na veletrhu bude presentovat v hale 15. „Flatty“ zde bude představen v limitované edici, která při výrobě využívá speciálního typu papíru vyráběného v italské manufaktuře. Ekologické řešení je opatřeno Eco certifikací. K výrobě papíru je použit 100% podíl recyklovaného vlákna. Obalové řešení je čtyřbarevně potištěno a zušlechtěno slepotiskem a horkou ražbou.