Oblast E-commerce má neustále vzrůstající tendence. Oblast e-shopů i B2B e- obchodu se neustále rozšiřuje. Tento trend s sebou nese nové požadavky na obaly pro tuto oblast. Leader na trhu s obchodem papírů, lepenek a dalších materiálů, Stora Enso, dokazuje svým novým portfoliem e-TALES, že rozhodně nezahálí.

Řada e-TALES od společnosti Stora Enso je nové portfolio služeb a produktů navržených tak, aby vyhovovalo rostoucím potřebám balení především online maloobchodníků. Sada produktů nabízí udržitelná řešení na míru vyvíjená ve spolupráci se všemi zúčastněnými stranami. Produkty e-TALES jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám koncových spotřebitelů, maloobchodníků a logistických oddělení.

Změny v balení jako reakce na změnu podnikání

Vzestup elektronického obchodu změnil povahu tradičního způsobu podnikání. Prostřednictvím balíčku produktů e-TALES Stora Enso nabízí soubor obalových řešení, kterým reaguje na potřeby zákazníků. K benefitům obalů patří snadné otevírání krabic a jednoduché uzavírání při případné reklamaci. V portfoliu nechybí ani speciální ochranné fixace pro obleky a šaty, rukojeti pro snadnou manipulaci či opakovaně použitelné dárkové krabičky.

Tři kategorie balení

Portfolio e-TALES je rozděleno do tří podkategorií. e-TALES PACKAGING se skládá z balíčků zaměřených na on-line maloobchodníky, vyznačuje se snadným balením, otevíráním a uzavíráním, e-TALES Utilities je zaměřeno na logistická centra, e-TALES cílí především na řešení pro automatizaci a inteligentní balení.

Další informace o programu e-TALES naleznete zde  

Ke stažení novinek publikovaných v periodiku Stora Enso Viewpoint klikněte zde