Společnost Durst Phototechnik Digital Technology GmbH patří mezi přední světové výrobce velkoformátových digitálních UV ink-jetových tiskáren. Rychlý růst a požadavky průmyslu vedly společnosti Lake Graphics Label&Sign Co k tomu, že díky nejnovější akvizici, Durst Rhotex, může nyní svým zákazníkům nabídnout nový typ špičkových produktů s bezvchybným tiskem.

Společnost Lake Graphics se sídlem v Clevelandu, OH na svém počátku v roce 2009 začínala jako společnost zabývající se balením dílů pro automotiv, od té doby se však rozrostla do současné podoby velké tiskárny, která realizuje především digitální tisk s plným servisem jak pro velké, tak i menší zákazníky. Vedle tisku řady aplikací, se firma soustředí především na některé typy speciálních etiket, velkoplošný tisk a částečně i na dokončovací zpracování.

Rhotex 325 – technologie 21. století

Rhotex 325, podobně jako jeho úspěšný předchůdce Rhotex 322, umožňuje přímý potisk na textil, stejně jako tisk na sublimační papír. Obě tyto tiskové technologie umožňují kvalitní potisk a výrobu reklamní grafiky, kulis, textilních vypínacích reklamních prvků, markýz, zástěn, triček, vlajek apod.

Spojení tiskové kvality a vysoké produktivity

Zařízení Rhotex 325 má pokrokovou technologii tiskových hlav, používající disperzní inkousty šetrné k životnímu prostředí a dosahuje rychlosti tisku až 4 195 sq.ft / h. Stroj zajišťuje přesné vedení materiálu a průběžné sušení po celé šířce a zároveň dosahuje ideální kombinace tiskové kvality a vysoké produktivity celého procesu.