Smurfit Kappa, jeden z předních světových poskytovatelů udržitelných obalových řešení nově

oznámila, že podepsala smlouvu o akvizici Artemis Ltd., která se specializuje na Bag-in-Box obaly. Společnost má sídlo v Shumen, Bulharsko.

 

Artemis se zaměřuje na balení potravin a nápojů a vedle folií či uzávěrů na víno, vyrábí i sáčky pro produkty Bag-in-Box. Nově se nyní  Artemis v Evropě připojí k síti Bag-in-Box společnosti Smurfit Kappa. Akvizice umožní společnosti Smurfit Kappa rozšířit svůj dosah a zákaznickou základnu ve východní Evropě. Dalším cílem je rozšíření produktového portfolia v sektoru bag-in-box.

 

Akvizice umožní větší dosah

Massimiliano Bianchi, generální ředitel Smurfit Kappa Bag-in-Box, řekl: „Udělali jsme tuto akvizici, abychom strategicky posílili náš růst na evropském trhu a rozšířili náš dosah především na východě Evropy. Díky pokračování ve vývoji a investicích do tohoto závodu můžeme našim zákazníkům nabídnout více výhod, jako je např. mimořádná kvalita produktů a služeb, včetně globální odbornosti Smurfit Kappa."

 

BIB s ventilem Vitop jsou jedinečné

Smurfit Kappa Bag-in-Box je evropským lídrem pro řešení Bag-in-Box® . Ve spojení s ventilem Vitop®

je celosvětovou jedničkou především ve stáčení vína. Společnost nabízí kompletní sortiment flexibilních obalových řešení pro tekuté a polotekuté produkty, jako je víno, mléčné výrobky, džusy, voda, oleje a další i nepotravinářské výrobky. Smurfit Kappa Bag-in-Box působí po celém světě svíce než 40 letou zkušeností v oboru.