Displeje jsou neoddělitelnou součástí úspěšného prodeje a řadu z nich pochopitelně, vedle své obalové produkce, vyrábí i kartonážní firmy. V letošním OR byla produkce POS&POP zastoupena značně silně, takže ani zde vybrat „jen“ několik vítězů nebylo vůbec jednoduché.

Pro prezentaci svých produktů využívá společnost Herbadent udržitelný a velmi praktický pultový displej, který je celý vyroben z recyklovatelné vlnité lepenky a střídmě potištěn digitálním tiskem. Displej, jehož konstrukce je promyšlena do nejmenších detailů, včetně využití vnitřních částí displeje, patří k vítězným letošním exponátům a do soutěže ho přihlásil samotný výrobce - THIMM THE HIGHPACK GROUP.

Biodegradabilní gumičky ve spojení s chytrou konstrukcí

Díky vhodně zakomponovaným elastickým gumičkám je stojan pro Mentos jednoduchý na skládání. Přihlašovatel vítězného exponátu STI GROUP  porotě „na živo“ předvedl  jak lze z kompaktního transportního kantonu 10 cm vysokého a 100 cm širokého složit do 3 vteřin na rozměr 60 x 40 x 150 cm.

DS SMITH má v kategorii displejů dva vítěze

Na téměř umělecké provedení displeje Orion Ateliér vsadil přihlašovatel DS SMITH PACKAGING CZECH REPUBLIC. K benefitům marketingově zdařilého displeje patří i jeho variabilita. Police displeje navrženy tak, aby obsahovaly v sobě opci třech poloh a zákazník mohl dle své libosti manipulovat s displejem bez jakéhokoliv dopadu na samotnou konstrukci.

Druhou konstrukční lahůdkou od stejného přihlašovatele je displej Paper Mate, který je krásným představitelem funkcionalismu a variability. Jeho provedení a dynamika v úhlech se přizpůsobuje jakémukoliv topologickému rozvržení. Unikátnost tohoto funkčního a harmonizovaného řešení spočívá v tom, že jeden displej nahrazuje šest různých druhů displejů