Společnost THIMM – THE HIGHPACK GROUP má letos velmi úspěšný rok, ať, co už se týká zavádění nových technologií, tak i s řadou ocenění, jak na národní, tak i mezinárodní úrovní. Bezkonkurenčně nejvíce ocenění společnost získala na letošním Obal roku. Vedle řady ocenění v příslušných kategorií, společnost získala mimo jiné i cenu Sympatie za otočný displej. Ten nově nyní zabodoval i na Superstar Award 2017!

Soutěž display Superstar Award vyznamenává ročně nejlepší promoční a prodejní akce na Point of Sale. Všechny přihlášené exponáty jsou vystaveny návštěvníkům a porotě na evropské výstavě pro vizuální komunikaci  „viscom düsseldorf“. Nezávislou odbornou porotu tvoří zástupci marketingu, produktový manažeři, zástupci retailu, průmyslu, výrobci značkového zboží, návrháři i inženýři. Slavnostní vyhlášení vítězů letošní soutěže display Superstar Award proběhlo 19. října během galavečera „Nacht der Sterne“ (Noc hvězd) v německém Düsseldorfu. 

Otočný pultový display navržený pro výrobce snídaňových kaší, firmu AG Foods, a vyrobený v THIMM Packaging, byl v této prestižní soutěži letos oceněn bronzovou medailí.

Otáčení displeje usnadní výběr kaše 

Pultový displej pro jednotlivě zabalené porce snídaňových kaší byl prvotně navržen pro gastronomické podniky (např. hotely), které nabízejí snídaně. Toto řešení je však vhodné i pro vystavení v oblasti pokladen nebo pro druhotné umístění na POS. Tvar a design displeje hosty zaujmou. Výběr správného druhu snídaňové kaše usnadní možnost otáčení displeje.

Spojení nápadu, konstrukce a kvalitního materiálu

Display je vyroben z vlnité lepenky. Pro zvýšení stability a na podporu otáčení je uvnitř displeje zastrčena dřevěná tyčka. Snadné, skoro až nadnášené otáčení umožňuje využití vlnité lepenky s vrstvou papíru Paratherm. Leží-li dva díly tohoto typu vlnité lepenky parathermovou stranou na sobě, dochází k extrémnímu klouzavému efektu, který byl v případě otočného displeje pozitivně využit.

Nízká hmotnost displeje usnadňuje manipulaci s ním a tak jej lze na POS bez problému dle potřeby přemístit. Doplňování sáčků je snadné a rychlé. Univerzální tiskový motiv je vhodný pro různé druhy výrobků. Díky digitálnímu potisku pultového displeje lze design rychle změnit a přizpůsobit aktuálním potřebám, akcím, zákazníkům, výrobkům atp.