Společnost PakTech dává akcent na udržitelnost  v rámci celého výrobního cyklu. V rámci australské cirkulární ekonomiky využívá k výrobě 100% certifikovaného recyklovaného plastu. Prémiové produkty jsou také recyklovatelné a společnost u nich uvádí i nižší uhlíkovou stopu než u tradičních lepenkových produktů (podle PakTech Sphera Life Cycle Analysis (LCA) v souladu s požadavky ISO 14044 (ISO, 2006)).

 

PakTech patří k předním výrobcům plastových rukojetí pro multipack balení láhví i bápojových plechovek. Rukojeti PakTech lze především využít v nápojovém průmyslu, kde je akcent na aplikaci vysokou rychlostí. Mohou být vyrobeny tak, aby vyhovovaly jakýmkoli požadavkům ohledně specifikace linky.

 

Vyrobeno ze 100 % certifikovaného rHDPE

Vedle vysoké spolehlivosti produktu se nejnovější výrobvky vyznačují i vysokou mírou udržitelnosti. V současnosti jsou vyráběny ze 100 % certifikovaného recyklovaného plastu. Rukojeti PakTech se dodávají v různých tvarech, velikostech a barvách, aby dokonale odpovídaly identitě jak produktu, tak i celé značky.

 

Snižování produkce odpadu a vysoká míra zabezpečení

PakTech navrhl své rukojeti tak, aby byly odolné a vydržely extrémní podmínky, aniž by byla ohrožena jejich funkčnost. To odlišuje PakTech od jiných sekundárních možností balení.  Díky použití silného materiálu, jako je rHDPE, jsou schopni nabídnout jedno z nejodolnějších sekundárních obalových řešeních na trhu. Odolný design navíc přispívá k cílům udržitelnosti i tím, že omezuje poškození obalu a případné rozlití produktu apod. Rukojeti PakTech uvedenými vlastnostmi pomáhají snižovat produkci odpadu.