Výborná chuť čokolády ve spojení s výrazným a snadno zapamatovatelným obalem, je sázka na jistotu. Spotřebitel určitě po pochutině, od konkurence se odlišujícím obalem, nesáhne jistě pouze jednou. Řada čokolád T - Severka získala právem ocenění Obal roku.

 

 Výroba čokolády je založena na recepturách od předních evropských chocolatiérů. Pečlivá výroba je založena na výběru jen prvotřídních surovin. Podobně jako k výrobě čokolády, společnost stejně profesionálně přistupovala k výběru, co nejatraktivnějšího obalu. Výsledkem je líbivý trojuhelník, odlišující grafikou jednotlivé příchutě čokoládové řady. Autorem konstrukce obalu je T-Severka, Lirea s.r.o., kolektiv Lirei stojí i za líbivým designem. Výrobně obal dotáhla do konce společnost Grafobal Bohemia s.r.o.

 

 I jednoduchá konstrukce může být nezaměnitelně výrazná

Pro obal byl ve spolupráci s grafickou agenturou zvolen atypický tvar trojúhelníku, vlastní výroba byla svěřena společnosti Grafobal Bohemia s.r.o. Tvar sám o sobě výrazně vyčleňuje produkt mezi konkurenčními výrobky. Konstrukce obalu byla volena s maximálním důrazem na jednoduchost výroby a kompletace. Obejde se bez lepení ve výrobě a skládání probíhá jen několika málo pohyby. Zároveň je informační přelepkou po kompletaci bezpečně uzavřen tak, aby měl zákazník garantovánu neporušenost obalu v okamžiku koupě.

Tisk v kombinaci s ražbou

S ohledem na to, že se jedná o prémiový produkt, byla kromě ofsetového tisku použita také zlatá ražba a slepotisk. První výrobní šarže byla dodána již 24.5.2019 firmě Chocoterapia Brno.