Doypacky, nebo-li stojací sáčky, patří již řadu let mezi velmi populární typy obalů. Na rozdíl od tuhých obalů jsou mnohem lehčí, skladnější a zvláště pro nižší věkové kategorie i atraktivnější záležitostí. Vedle těchto vlastností a líbivého grafického designu, chce dnešní spotřebitel od tohoto typu obalů ještě více. Nadstavbu v podobě dalších benefitů nabízí společnost SONOCO.

SONOCO rozšiřuje portfolio

Společnost Sonoco rozšířila své oblíbené portfolio flexibilních obalů ClearGuard ™ o sáčky pro kapalné nebo viskóznější výrobky. Rozšířená produktová řada, která dokáže odolat i náročnosti plnění horkou náplní, byla vystavena na fóru Global Pouch Forum v Miami v druhé polovině června.

Transparentnost i bariéra

Vzhledem k tomu, že balení ClearGuard má mimořádně nízkou míru přenosu kyslíku a vodních par, dochází ke zvýšené ochraně potraviny uvnitř a prodloužení jejich skladovatelnosti. Materiál může být odpovídající alternativou k hliníkové nebo metalizované folii. Výhodou pro spotřebitele je transparentnost. Díky průhlednému obalu je tedy možná i vizuální kontrola obsahu. Více o obalu ClearGuard, klikněte zde

SONOCO

Společnost Sonoco, která byla založena v roce 1899, je globálním výrobcem různých spotřebitelských obalů, průmyslových výrobků, ochranných obalů, displejů atd. S ročními čistými tržbami ve výši zhruba 4,8 miliardy dolarů má společnost 20 000 zaměstnanců, kteří pracují ve více než 300 závodech ve 33 zemích.