Coesia, presentuje řadu svých inovativních řešeních na veletrhu ACHEMA 2024, který se koná 10. až 14. června v Messe Frankfurt. Coesia je zde zastoupena společnostmi Enflex, FlexLink, GF, Hapa, MGS a Norden. Expozice, zaměřená na technologie, je navržena tak, aby optimalizovala všechny aspekty farmaceutické výroby.

 

Na veletrhu ACHEMA 2024 společnost Coesia představila portfolio pokročilých technologií navržených pro optimalizaci farmaceutických výrobních procesů.

 

Inspekce jsou rozhodující

Za společnost GP je zde např. presentován Linear Bag Inspection Machine (LBI). Technologie důkladné kontroly pracuje za  pomoci kamer s vysokým rozlišením v kombinaci s robotickou manipulací.  Za zmínku však stojí i design optimalizovaný pro efektivní použití ve velikostně omezených prostorech.

Systém Blisterjet Agile (Hapa) umožňuje vysokou přesnost, především v poslední fázi blistrové balení. Zároveň systém využívá i pokročilé technologie digitálního tisku, který umožňuje nejenom jednobarevný, ale i plnobarevný (CMYK) potisk. Technologie disponuje i integrovaným systémem vizuální kontroly „Vision Secure“, který řídí kvalita tisku na vysoké úrovni.

 

Robotika, automatizace i AI

FlexLink  na veletrhu presentuje Robotic Sorter Ring. Inovativní systém integruje exaktní výkonnost robotiky s pokročilými řešeními dopravníků, které poskytují výjimečnou přesnost, což je zásadní pro vysoce výkonná produkční prostředí. Na automatizaci se zaměřila i MGS: Balící systémy jsou navrženy, aby podporovaly bezproblémové procesy sekundárního balení s důrazem na modularitu řešení.

Enflex se na výstavišti podělí o své zkušenosti z oblasti výroby sáčků, včetně stick pack balení. Řešení disponuje i pokročilou optikou, která s větší přesností rozeznává a kontroluje kvalitu produkce.

Pokročilé digitální platformy (OptiMate, PerforMate, UltiMate, HyperMate) pro řadu řešení představuje i Coesia Digital. Řada z nich byla vyvinuta a zároveň i pracuje na bázi AI.