Každý rok Smurfit Kappa, odborník na kompletní obalovou technologii Bag-in-Box®, a společnost Vitop, přední výrobce ventilů a systémů Bag-in-Box®, organizují  semináře BIB Science  pro všechny, kteří se aktivně zajímají o rozšíření svých znalostí v oblasti obalových řešení Bag-in-Box® a Pouch-Up®.

Smurfit Kappa, jedna ze 100 společností FTSE, je jedním z předních poskytovatelů papírových obalů na světě. Zaměstnává přibližně 45 000 osob v přibližně 370 závodech ve 34 zemích a její tržby činily v roce 2016 8,2 miliard €. Společnost má pobočky ve 21 zemích v Evropě, a ve 13 zemích v Severní a Jižní Americe.

Semináře BIB Science jsou navrženy tak, aby zprostředkovaly vědecky ověřené informace zjednodušeným způsobem a daly tak příležitost zájemcům porozumět technickým problémům v odvětví vína a jablečných džusů prostřednictvím vzdělávacích modulů a diskusí.

Červnový seminář v Brně i Senohrabech

V letošním roce se v České republice uskuteční seminář BIB Science, 13. června 2017 v Brně pro výrobce vína a 15. června 2017 v Senohrabech u Prahy pro výrobce jablečných džusů. Seminář bude vedený v angličtině formou „problém / řešení“, a to kvalifikovanými odborníky: Patrickem Shea, vedoucím vědeckým pracovníkem pro Vitop a Patrickem Vuchotem, vědeckým ředitelem Smurfit Kappa Bag-in-Box.

Důležité informace o produktu jsou konkurenční výhodou

Bag-in-Box® a Pouch-Up® je inovativní a populární řešení obalové techniky, která je oblíbená pro ochranu produktu a pohodlnost používání. Pokud si výrobce přeje získat konkurenční výhodu ve svém oboru, semináře BIB jsou příležitostí dozvědět se o době skladovatelnosti, kontaktu s potravinami, vlivu na životní prostředí a osvědčených postupech, aby se zabránilo případným problémům.

Registraci na jeden či oba semináře lze uskutečnit zde: