Na začátku února se brány brněnského výstaviště otevřou, aby přivítaly vystavovatele i návštěvníky mezinárodního veletrhu Embax Print. Vedle novinek z oboru, které bude řada vystavovatelů na výstavišti BVV prezentovat, nebudou chybět ani odborné akce. Letos se v Brně bude konat i konference Obaly pro potraviny a kosmetiku, kterou každoročně pořádá Obalový institut SYBA.

EmbaxPrint je veletrh s dlouholetou tradicí v ČR i SR, nabízí setkání expertů a představitelů významných českých i zahraničních obalových a tiskových společností a oslovuje odborné návštěvníky z branží automobilového, strojírenského, elektrotechnického průmyslu, stavebních oborů, farmaceutického, potravinářského a kosmetického průmyslu.


Konference Obaly jako doprovodný program

 

Konference, kterou SYBA každoročně pořádá, se těší velkému zájmu odborné veřejnosti již řadu let a nejinak tomu je i nyní na brněnském výstavišti. Již necelý měsíc před konáním veletrhu byla uzavřena registrace účastníků. O hlavních novinkách, které budou na konferenci prezentována, budeme pochopitelně v rámci Packaging News informovat.

 

Témata konference:

  • Zhodnocení situace při uplatňování současné legislativy pro styk s potravinami a výhledy do budoucnosti.
  • Obaly pro kosmetiku. 
  • Přehled změn v národních obalových legislativách v Evropě.
  • Aktuální legislativa v odpadovém hospodářství Slovenské republiky a aktuální změny. 
  • Udržitelnost v obalech z vlnité lepenky. 
  • Littering a evidence.

 

Detaily konference a možnosti přihlášení najdete na https://obalovaakademie.cz/konference-seminare/1524