Hlavní leader na trhu s nápojovými kartony uvedl nově na trh nové velikosti populárního obalu Tetra Prisma. Tato konstrukce je mezi konzumenty nesmírně populární a Tetra Pak již před nějakým časem začal vyrábět obal o objemu 330 ml. Ten se stal mezi spotřebiteli velmi oblíbený a společnost jim proto letos chce nabídnout obdobný typ obalu o objemu 250ml.

Nápojové kartony patří k nejpopulárnějším obalům vůbec, a to především z důvodů svých excelentních vlastností. Jsou lehké, vykazují velmi dobrou bariéru vůči světlu, pachu, mastnotě i vlhkosti, uživatelsky i logisticky jsou maximálně optimalizované a produktu výrazně prodlužují trvanlivost.

Zdravý životní styl a single spotřeba

Mezi spotřebiteli jsou na jedné straně velmi populární rodinná balení o objemech 1l, na druhou stranu jsou však oblíbená balení menších objemů, která jsou spotřebiteli obvykle využívána k venkovní konzumaci (typ on-the-go). Ochucená mléka, kefíry, tekuté jogurty, šťávy a energy drinky patří k současnému životnímu stylu a právě tyto produkty často vyžadují jednoporcová menší balení.

Tetra Prisma 250 i 200 ml byla již netrpělivě očekávána

Úspěšným jednoporcovým formátem se stala Tetra Prisma® Aseptic 330 ml s uzávěrem DreamCap™. Řada spotřebitelů by však vedle ní uvítala i ještě menší formát. Těm společnost nyní vychází vstříc  s dvěma novými velikostmi, Tetra Prisma® Aseptic 200 a 250 Edge s uzávěrem DreamCap™ 26, které doplňují „rodinu“ těchto obalů. Další informace o Tetra Prisma obalech najdete zde.