Do skupiny Toray Industries, Inc., která je světovým lídrem v oblasti syntetických vláken a textilií, uhlíkových vláken, plastů, chemikálií, léčiv a plastových folií, a jejíž roční obrat přesahuje 19 miliard amerických dolarů, patří i společnost Toray Plastics (America), která nově vedle stávající nabídky výroby a služeb, nabízí servis laboratorní analýzy.

Společnost Toray Plastics (America), Inc. je předním výrobcem polyesterových, polypropylenových, biologických a metalizovaných fólií pro flexibilní a pevné obaly, ale i pro další grafické, průmyslové, optické a elektronické aplikace. V současnosti společnost začala nabízet nový servis laboratorní analýzy jak pro oblast packagingu, tak i průmyslu.

Výhody analýzy

Společnost nabízí komplexní analytické testování folií všech typů, včetně laminátů či potištěných struktur. Toray je vlastníkem dobře a velmi široce vybaveného laboratorního zázemí, kterým v kombinaci s jeho rozsáhlými znalostmi obalů a průmyslové poskytuje zákazníkům relevantní data. Shromážděné údaje mohou zákazníkům pomáhat při vývoji nových produktových platforem s cílem posílit jejich postavení na trhu a identifikovat klíčové dodavatele. Tyto informace jim také umožňují optimalizovat své výrobní procesy.

Typy prováděných zkoušek

Mezi nabízené analýzy patří mikroskopie, materiálové a mechanické charakteristiky, reologii, fyzikální, optické a vzhledové zkoušky, vlastnosti povrchu, propustnost, environmentální vlastnosti, možnosti zpracování materiálu, analýza jeho struktury atd.