Společnost UNITED CAPS patří k zavedeným výrobním producentům na globálním trhu s uzávěry, víčky a víky všeho typu, včetně ochranných a bezpečnostních uzávěrů. Vzhledem k vlastnímu rozsáhlému vývoji je portfolio společnosti opravdu široké a nyní je novou akvizicí s částí společnosti Dewit Plastics rozšířeno o další výrobní řady.

Završení nové akvizice se uskutečnilo v červnu letošního roku. Majitel Dewit Plastics, pan Alain Cap vyjádřil uspokojení o pokračující výrobě uzávěrů i odnosných rukojetí u silného hráče typu UNITED CAPS. Společnost se bude dále věnovat především výrobě procesy vstřikování a tepelného tvarování.

Rozšířené portfolio

Nová akvizice pro společnost UNITED CAP znamená rozšíření nabídky o další typy šroubovacích uzávěrů, ochranným, „temper evident“ (TE) a především bezpečnostním uzávěrům vůči dětem (child resistent) označovanými jako CRC. V nabídce však nebudou chybět ani nové typy odnosných rukojetí pro různé aplikace.

UNITED CAPS  nabízí řešení end- to-end

Vysoce dynamická a flexibilní rodinná skupina UNITED CAPS nabízí řešení typu end-to-end. Společnost sídlí v Lucembursku a má výrobní závody v Belgii, Francii, Německu, Maďarsku, Irsku, Lucembursku a Španělsku. Zaměstnává více než 500 lidí, obrat UNITED CAPS činí 131 mil. EUR (ke konci roku 2016).