Společnost TRESU vystavovala v červnu své kompletní workflow, kde nechybělo integrované inline lakování, povrchové úpravy či další dokončovací zpracování na digitálních tiskových strojích HP Indigo. Presentace se konala v rámci výroční konference Dscoop EMEA 2017, která je největší svého druhu, ve francouzském Lyonu.

Dscoop EMEA je největší každoroční konference v Evropě, na Středním východě a v Africe. Je určena především pro majitele, partnery a prodejce, kteří používají technologii digitálního tisk HP Indigo. Konference je dvoudenní, vedle presentací, zde nechybí ani demonstrace technologií či workshopy.

Superkvalitní a rychlá aplikace všech laků, včetně iriodinových

TRESU iCoat flexo coater zde byl presentován v součinnosti s digitálním zařízením HP Indigo 30000. Je schopen aplikovat po tisku laky s přidanou hodnotou rychlostí až 4600 archů / hod. Vzhledem k novému typu flexotiskové jednotky TRESU Flexo Kit, která je integrována společně s peristaltickým čerpadlem, je technologie vhodná i pro aplikaci vysoce lesklých kovových pigmentů typu Iriodin® a dalších speciálních efektů.

Rozšířené možnosti

Vedle možnosti jediného nátěru nabízí společnost TRESU i duální systém TWIN, který umožňuje dvojitý nátěr v jediném průchodu. Oba systémy TRESU jsou vhodné pro integraci se stroji HP Indigo 10000, HP Indigo 20000 a HP Indigo 30000.